📢 syncAgent se mění na Symmy

BaseLinker přináší klientům ByznysWeb 100+ Marketplaců a kompletní správu objednávek ze všech prodejních kanálů.

BaseLinker, jedna z největších evropských integračních platforem, která pomáhá e-shopům již 15 let, přináší kompletní napojení na ByznysWeb. Klienti ByznysWeb se tak mohou připojit ke komunitě 25 000 e-shopů, kteří využívají více než 700 různých napojení na lokální a zahraniční cenové srovnávače, marketplacy, přepravce, ERP systémy a další užitečné služby, a to vše v jedné platformě bez omezení již od 199 Kč za měsíc.

Propojením BaseLinkeru přes SyncAgent můžete:

Napojit se na 100+ marketplaces, 15+ cenových srovnávačů.

Mít všechny objednávky na jednom místě.

Synchronizovat všechny sklady a stavy zboží online.

Vyřídit všechny objednávky, včetně fakturace, zaúčtování a komunikace se zákazníky.

Spravovat celý proces přepravy z jednoho místa, tisknout etikety.

Automatizovat celý objednávkový proces dle svých potřeb.

Jeden systém, spousta výhod

Správa objednávek

Zapomeňte na samostatné přihlašování na různé platformy. Spravujte své vícekanálové objednávky v jednom systému a použijte jej také k vystavování faktur, tisku štítků a odesílání balíků.

Sklad produktů

Synchronizace vašeho skladu s různými prodejními kanály vám umožní zapomenout na nesrovnalosti v množství a ceně a automaticky uzavřít nabídky při nulových zásobách.

Správa Marketplace

Připojte obchod, velkoobchod, ERP systém nebo využijte sklad BaseLinker. Věnujte chvíli nastavení pravidel výpisu, abyste proces urychlili. Ať už prodáváte na jakémkoli tržišti (např. Amazon nebo eBay), můžete všechny nabídky ovládat z jednoho systému. Můžete kontrolovat stavy nabídek a hromadně je upravovat.

Správa přepravy

V systému jsme shromáždili více doručovacích operátorů, takže můžete odesílat zásilky z jednoho panelu namísto přihlašování ke každému účtu dopravce. Zásilky můžete vytvářet jednu po druhé, hromadně nebo nastavit systém tak, aby je vytvářel automaticky!

Automatizace procesů

Automatické akce umožňují systému odesílat e-maily zákazníkům, vytvářet balíčky, tisknout štítky nebo vystavovat faktury, takže se můžete soustředit na rozšíření svého podnikání.