📢 syncAgent se mění na Symmy

Podnikové a ERP systémy k integraci

ABRA Flexi

ABRA Gen

BaseLinker

Depoto

Flores

Helios Green

Helios Nephrite

Helios Orange

Helios Red

Helios iNuvio

I6

K2

Karat

Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics NAV

Money S3

Money S4

Money S5

Odoo

Pohoda

Premier System

Qi

SAP

Vario

A další ERP a podnikové systémy ...

Potřebujete pomoci s integrací ERP systému, který není na seznamu? Neváhejte nás kontaktovat

  Co je u nás nového

  Shopify jede!

  Shopify je skvělá e-commerce platforma, která má i super API :). To se pak příjemně integruje. Takže pokud chcete dostat data ze Shopify do ERPu nebo z něj, jsme tu pro vás.

  Integrace ERP na WMS Depoto

  Potřebujete integrovat online skladový a expediční systém Depoto na různé ERP systémy? Nebo e-shopy? S tím už vám také pomůžeme. Budeme rádi, když nám dáte vědět.

  ERP integrace na BaseLinker

  Pomáháme s ERP integracemi klientům e-commerce integrační platformy BaseLinker. Pokud potřebujete napojit svůj účetní systém nebo ERP na BaseLinker, rádi vám pomůžeme! Dejte nám o sobě vědět.

  Reference našich klientů

  Karel Vocl

  Průběh implementace byl bezproblémový a rychlý. Komunikace během procesu i následně také skvělá a veškeré úpravy provedeny okamžitě. Aplikace jednoduchá a přehledná. Jsme spokojeni.

  Yate spol. s r. o.

  Andrea Martínková

  Průběh spolupráce je od prvního kontaktu s majitelem firmy panem Koprajdou a jeho týmem až do současnosti velmi profesionální, flexibilní a proaktivní. Přesto, že jsme společně realizovali poměrně složitou implementaci hned několika marketplaců najednou (včetně režimu OSS v kombinaci s registrací DPH v dalších zemích EU), zvládli nám vyhovět víceméně ve všech směrech. Již od prvního online rozhovoru jsem neměla pochyb, že jsou pro nás správnou volbou.

  DIMEX

  Jaroslav Pekař

  Spolupráce je zatím omezena na výměnu dat Expando vs. Upgates. Zde jste pro nás důležitým článkem jak obě platformy propojit.

  Rulyt s.r.o.